Grudniowy „Mój Ogródek” od dziś w sprzedaży! Kup, przeczytaj, poleć innym działkowcom i ogrodnikom!

„Mój Ogródek” jest dostępny w wersji papierowej i cyfrowej adnroid https://bit.ly/3kjiWb3; IOS https://apple.co/2TdaoGH

W grudniowym „Moim Ogródku” czeka na Was bardzo atrakcyjny i praktyczny temat miesiąca – Akcja Święta, w skład którego wchodzi kilka artykułów: „Świąteczna agenda”, czyli ściągawka, co kiedy należy zrobić w grudniu, tak aby ze spokojem przygotować Święta i o niczym nie zapomnieć, „Świąteczny wilczomlecz” – pomysł na atrakcyjne aranżacje z udziałem poinsecji, „ABC świątecznej choinki” – przewodnika, co wybrać – jakie drzewko wybrać, jak postępować z choinką w trakcie i po świętach, a także „Świecimy przykładem” – czyli inspiracje z udziałem lampek świetlnych.

W najnowszym numerze warto również przeczytać tematy związane z bieżącym sezonem jesienno-zimowym. W artykule „Gdy przyjdzie zima” zabezpieczamy rośliny ozdobne, a w „Przedzimowe zabezpieczenia” troszczymy się o gatunki sadownicze, wszystko po to aby działka po zimie była zdrowa i piękna.

W numerze polecamy również:

• Byliny na wilgoć – Jeśli na działce mamy miejsca bardziej wilgotne, to oprócz chwastów nic zazwyczaj nie chce tam rosnąć. Jest na to jednak rada! Warto posadzić byliny – rośliny ozdobne wieloletnie, preferujące takie właśnie podłoże. Upiększ działkę razem z nam!

• Uprawa topsy turvy – Tylko u nas uprawa w wiszących odwrotnie doniczkach. Podpowiemy, jakie doniczki i podłoże dobrać, a także jak pielęgnować rośliny, w tak nietypowej uprawie.

• Rośliny powtarzające owocowanie – Dwukrotne plony w roku oraz sterowanie terminem zbioru – marzenie każdego działkowca. Nie trzeba jednak marzyć wystarczy posadzić odpowiednie gatunki i odmian, powtarzające owocowanie! Klasyką takich gatunków są truskawki i maliny, a ostatnio także jeżyny. Ciesz się własnymi, zdrowymi i tanimi owocami przez cały sezon!

• Jak zaprojektować ogród? – Czy można samemu zaprojektować ogródek? Mając dobre narzędzie jakim jest program komputowy możemy spróbować swoich sił. Warto spróbować! Program do projektowania ogrodów dostępny jest w naszym sklepie www.dzialkowiecsklep.pl – to doskonały prezent pod choinkę dla każdego!

• Mączniak prawdziwy czy rzekomy? – Ten rok był wyjątkowy jeśli chodzi o występowanie mączniaka. Warto więc wiedzieć z jakim patogenem mamy doczynienia – prawdziwym, czy rzekomym aby w porę zainterweniować i uratować roślinę! Poznaj  profilaktykę i skuteczne zwalczanie mączniaków.

Koniecznie zajrzyjcie do naszego portalu www.mojogrodek.pl , a zakupy zróbcie w naszym sklepie internetowym www.dzialkowiecsklep.pl

Źródło: www.pzd.pl

Grudniowy „Mój Ogródek” od dziś w sprzedaży! Kup, przeczytaj, poleć innym działkowcom i ogrodnikom!
Przewiń do góry