Rozpocznij sezon na balkonie od naszego darmowego webinaru! 10 maja dowiesz się wszystkiego, co na ten temat powinieneś wiedzieć.

10 maja o godzinie 18:30 dołącz do darmowego webinaru organizowanego przez redakcję Mojego Ogródka „Rozpoczynamy sezon na balkonie” a dowiesz się:
● Jak wybierać rośliny z bogatej oferty rynkowej, aby dostosować je do warunków panujących na balkonie/tarasie, z uwzględnieniem swoich oczekiwań i możliwości pielęgnacji
Poznasz:
● Podstawowe informacje o najważniejszych gatunkach balkonowych, takich, jak np. petunie, pelargonie, werbeny, bidensy, lobelie, wilce, fuksje.
Zobaczysz:
● Propozycje zestawów roślin na balkon/taras słoneczny, półcienisty, cienisty
● Zasady i przykłady komponowania roślin
Uzupełnisz swoją wiedzę o tematy:
● Sadzenie roślin – podłoża, drenaże, pojemniki, nawozy, hydrożele, itp.
● Co robić, gdy planujemy latem wyjazd urlopowy i pozostawienie roślin bez opieki
● Pielęgnacja roślin balkonowych (m.in. podlewanie, nawożenie, przycinanie)
● Najczęstsze problemy pojawiające się w uprawie

Podczas 30 minutowej sesji Q&A nasz ekspert odpowie na pytania zadawane podczas webinaru.

Webinar poprowadzi Agnieszka Krzymińska, prof. UPP dr hab., kierownik Katedry Roślin Ozdobnych, Dendrologii i Sadownictwa Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, kierownik Studiów Podyplomowych Hortiterapia.

Autorka i współautorka wielu książek i rozdziałów w monografiach, poświęconych uprawie i zastosowaniu roślin ozdobnych oraz hortiterapii, prac naukowych i artykułów popularyzujących wiedzę szczególnie z zakresu roślin cebulowych. Instruktor florystyki, mistrz w zawodzie florysta, międzynarodowy sędzia florystyki.

Zapisz się: https://cutt.ly/8FtiRip

Termin nie pasuje? Nie martw się, zapisane osoby otrzymają nagranie webinaru, które będą mogły obejrzeć w ciągu kolejnych 4 dni.

Transmisję możecie oglądać na:

  • portalu www.mojogrodek.pl
  • na FB (profilu „Mój Ogródek”, „Perfekcyjny ogród”)
  • oraz na YouTubie na kanale „Mój Ogródek” ()
Rozpocznij sezon na balkonie od naszego darmowego webinaru! 10 maja dowiesz się wszystkiego, co na ten temat powinieneś wiedzieć.
Przewiń do góry