Polski Związek Działkowców

Zapraszamy do udziału w konkursie organizowanym przez W-M ODR na największą dynię!

Jesteś działkowcem, rolnikiem lub po prostu amatorem ogrodnictwa, a w Twoim ogrodzie wyrosła duża dynia?

Przywieź ją do Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Olsztynie, weź udział w konkursie i wygraj cenne nagrody!

Uczestnictwo w Konkursie możliwe jest po wcześniejszym złożeniu w sekretariacie Organizatora (ul. Jagiellońska 91, 10-356 Olsztyn) bądź wysłaniu na adres email: m.jurczak@w-modr.pl karty zgłoszeniowej (do pobrania poniżej). 

Karty zgłoszeniowe przyjmujemy do 31 sierpnia do godz. 15.00, natomiast dynię na Konkurs należy dostarczyć do dnia 1 września do godz. 10.00 do naszej siedziby (ul. Jagiellońska 91, 10-356 Olsztyn) oraz zgłosić nam ten fakt. Jeden uczestnik może zgłosić tylko jedną dynię. 

Na podstawie poczynionych pomiarów jury wybierze 3 największe dynie, a uczestnicy, którzy je zgłosili zostaną nagrodzeni nagrodami rzeczowymi.

Rozstrzygnięcie Konkursu, ogłoszenie wyników i wręczenie nagród nastąpi 4 września 2022, podczas XXVIII Jesiennych Targach Rolniczych „Wszystko dla rolnictwa”, które odbędą się na terenie lotniska w Gryźlinach  (ul. Lotnicza 2, Gryźliny).

Zapraszamy do udziału w konkursie!

Szczegóły: https://wmodr.pl/informacje/4158

u karta_zgłoszeniowa.pdf

u regulamin_konkursu.pdf

Opracowanie: Maja Jurczak

Źródło: https://wmodr.pl/

Zapraszamy do udziału w konkursie organizowanym przez W-M ODR na największą dynię!
Przewiń do góry