Obejrzyj nagranie live „Czego nie sadzić” – dużo pożytecznej wiedzy!

24 lutego, w trakcie live mieliśmy okazję poznać odpowiedź na pytanie „czego nie sadzić?” w przypadku drzew i krzewów. Ekspert – mgr inż. Piotr Banaszczak – dendrolog, architekt krajobrazu, kierownik SGGW Arboretum w Rogowie odpowiedział wyczerpująco na wiele pytań uczestników.

Widzów interesowały m.in. miejsc sadzenia wybranych gatunków drzew, kwestie toksyczności krzewów oraz innych cech, które mogą być w ogrodzie problematyczne.  

Ze względu na dużą liczbę pytań, nie udało się odpowiedzieć w trakcie live na wszystkie pytania, ale na portalu mojogrodek.pl został opublikowany dodatkowy materiał z odpowiedziami eksperta na te kwestie, które nie zmieściły się w live.

Jeśli nie miałeś szansy uczestniczyć w spotkaniu albo chciałbyś do niego wrócić to koniecznie odwiedź portal https://mojogrodek.pl/ jest już dostępne pełne nagranie tego wydarzenia a znajdziesz je tutaj: Czego nie sadzić?

Bądź na bieżąco z kalendarium naszych wydarzeń online. Terminy sprawdzisz w „Rozkład jazdy” i dołącz do naszej społeczności!

A jak udane ogrodnicze zakupy, to tylko na www.dzialkowiecsklep.pl

Obejrzyj nagranie live „Czego nie sadzić” – dużo pożytecznej wiedzy!
Przewiń do góry